کد خبر : 37

فرمانداری منوجان، جمشید سراجی سرپرست فرمانداری شهرستان منوجان طی صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری منوجان، جمشید سراجی سرپرست فرمانداری شهرستان منوجان طی صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

یا محول الحول والأحوال حول حالنا إلی احسن الحال

خداوند بزرگ و بلند مرتبه را سپاسگزارم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسیر آینده بگذاریم.

فرارسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار، کردار و رفتارهای های جدید برگرفته از تجارب گذشته و حلول سال نو، تولد دوباره طبیعت همواره یادآور تحول، حرکت ‌و جوشش به مراحل نیکوتر و برتر است.

از درگاه خداوند بخشنده مهربان ملتمسانه خواهانم حال ما را در سال ١۴٠١ که شروعش مقارن با اعیاد شعبانیه گردیده را احسن بگرداند و از بیماری و بلایا دور و راه پیروزی، توسعه و بهروزی را بیش از پیش بگشاید.

اینجانب فرارسیدن سال ۱۴٠١ را خدمت آحاد مردم ایران، به ویژه محضر رهبر عظیم الشان انقلاب، رئیس جمهور محترم، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و مردم نجیب و ولایتمدار شهرستان منوجان ،تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش، همدلی، همراهی و هم صدایی آحاد مردم و مسئولین محترم که سرمایه اصلی شهرستان محسوب می شوند، تشکر و قدردانی مینمایم و از درگاه حضرت احدیت برای همگان فردایی روشن، توأم با نشاط، سربلندی، سلامتی و توفیق روز افزون آرزو مینمایم.

جمشید سراجی
سرپرست فرمانداری شهرستان منوجان

Likes(0)Dislikes(0)