کد خبر : 162

قابل توجه فروشندگان مواد غذایی در رسته های زیردر راستای اجرای بخشنامه شماره ۲۵۶۵۶۴/۶۰ مورخ ۲۷/۱۰/۱۴۰۰ سرپرست دفتر خدمات عمومی وزارت صمت ، زیرساختی جدید برای حمایت فروشگاه‌ها از سرپرستان خانوار در سامانه اصناف ایجاد شده است.

نودژنیوز:بر این اساس خواربار فروشان، سوپرمارکت ها، فروشندگان گوشت، مرغ و مواد پروتئینی، لبنیات، و مواد غذایی می‌توانند شرایط استفاده سرپرستان خانوار از حساب یارانه‌شان را فراهم کنند.
به موجب این طرح و بر اساس تصمیم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در حمایت از خانوارها و حمایت هوشمند و کمک به ترمیم قدرت خرید ایشان، تمهیدات لازم به منظور مشارکت هرچه بیشتر واحدهای صنفی فوق برای تکمیل اطلاعات دستگاه کارتخوان آن ها در سامانه ایرانیان اصناف به عمل آمده است.
این واحدهای صنفی می توانند اطلاعات دستگاه کارتخوان در اختیار خود را با مراجعه به سامانه ثبت اطلاعات کارتخوان به نشانی زیر ثبت نمایند :
  http://pos.iranianasnaf.ir:9010/
مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه سال جاری
ضمنا در این مرحله، تطابق مشخصات مالک پایانه فروش (پوز) و صاحب حساب بانکی با دارنده پروانه کسب، الزامی نبوده و ثبت مشخصات پوزها در سامانه صرفا به معنای پذیریش پایانه فروش اعلامی به عنوان پایانه فروش مورد تایید دارنده واحد صنفی است و مشتریان امکان خرید از حساب یارانه خود را از آن دستگاه پوز خواهند داشت.
Likes(0)Dislikes(0)