کد خبر : 273

شهید معظم محمد صالحی شانزدهم دی ۱۳۴۸در روستای نودژمنوجاناز توابع  شهرستان کهنوج چشم به جهان گشود

نودژنیوز:زندگینامه شهید معظم محمد صالحی شانزدهم دی ۱۳۴۸در روستای نودژمنوجاناز توابع  شهرستان کهنوج چشم به جهان گشود پدرش رضا کارگر بود ومادرش زینب نام داشت تا دوم متوسطه درس خواند به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت یکم بهمن ۱۳۶۵د رشلمچه بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید مزا روی در گلزار شهدای زادگاهش واقع است

وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

بسم رب الشهداء

خدمت پدر گرامی ام مشهدی رضا صالحی

پس از تقدیم عرض سلام و سلامتی شما از درگاه خداوند متعال خواسته و خواهانم امیدوارم که حالتان خوب باشد و هیچگونه ناراحتی نداشته باشید.

و اگر از راه لطف و مرحمت خودتان جویای حال این فرزند حقیر خود باشید تا این لحظه که قلم در دست دارم و برایت نامه نگاری می کنم هیچگونه ناراحتی بجز دوری شما که آنهم بزودی تازه گردد بحق محمد وآل طاهرین. پدرجان از این بابت که شما را خبر نکردم عازم جبهه شدم اصلا ناراحت نباشید و الان که در سرزمین (سددز) هستم الحمدالله حالم خوب است و بدعاگویی شما مشغولم.

پدرجان شما همیشه در حال نماز خواندن رزمندگان اسلام را دعا کنید که خداوند رزمندگان ما را انشاءالله به پیروزی نهایی برساند.

مادر عزیزم ضمن عرض سلام امیدوارم که سلام گرم مرا از فرسنگهای دور به سوی تو می آید پذیرا باشی. مادر مهربان و مهرپرور اگر چه برای بزرگ شدن من زحمات یادی را متحمل شده ای اما مانند لیلا که علی اکبر را از دست داد صبور باش.

اللهم ارزقنی شفاعه الحسین یوم الورود و ثبت لی قدم صدق عندک مع الحسین و اصحاب الحسین الذین بذلوا مهجهم دون الحسین علیه السلام!

خداوندا شفاعت حسین (ع) را در آن روز که بر تو وارد می شوم روزی ام فرما و مرا با حسین و یاران حسین آنان که جانهایشان را فدای حسین کردند ؟؟؟

Likes(0)Dislikes(1)