کد خبر : 306

پاکو گونزالز خبرنگار اسپانیایی مدعی است که مارسلو در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد و وارد دنیای مد خواهد شد.

نودژنیوز:به نقل ازمارسلو یکی از پرافتخار ترین بازیکنان تاریخ لوس بلانکوس است و در حال حاضر، ۲۳ جام قهرمانی با رئال فتح کرده است و از این نظر با رکورد پاکو خنتو اسطوره این باشگاه برابر است. حالا مارسلو سی و سه ساله می‌خواهد که از خنتو جلو بزند و البته اصلا از این هدف دور نیست. شاگردان کارلو آنچلوتی فعلا اوضاع خوبی در لالیگا دارند و صدرنشین هستند. آن‌ها در جمع ۱۶ تیم برتر لیگ قهرمانان نیز حضور دارند و در مرحله یک هشتم به مصاف پاریسن ژرمن خواهند رفت.
به نقل از مارکا، پاکو گونزالز ژورنالیست معتبر اسپانیایی راجع به مارسلو می‌گوید که او در صورت کسب یک قهرمانی، در پایان فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد و به حرفه مد خواهد رفت.
“او نمی‌خواهد به فوتبال بازی کردن ادامه دهد. مارسلو می‌خواهد یک جام دیگر با رئال مادرید بگیرد تا از خنتو جلو بزند و سپس با مستطیل سبز خداحافظی خواهد کرد. سپس نقشه او برای آینده، ورود به یک کمپانی لباس در آمریکای شمالی است و می‌خواهد در آنجا مدل لباس‎های مردانه شود.”
Likes(0)Dislikes(0)