کد خبر : 383

جلسه تنظیم بازار شهرستان منوجان مورخ ١۴ فروردین ١۴٠١، به ریاست سراجی سرپرست فرمانداری منوجان و با حضور معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی جنوب کرمان،دادستان شهرستان منوجان، بازرس جهادکشاورزی،سرهنگ نوری فرمانده نیروی انتظامی و رئیس جهاد کشاورزی شهرستان منوجان و جمعی از مسئولین و اعضاء جلسه در محل فرمانداری منوجان برگزار گردید.

نودژنیوز:نودژنیوز: به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان منوجان، جلسه تنظیم بازار شهرستان منوجان مورخ ١۴ فروردین ١۴٠١، به ریاست سراجی سرپرست فرمانداری منوجان و با حضور معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی جنوب کرمان،دادستان شهرستان منوجان، بازرس جهادکشاورزی،سرهنگ نوری فرمانده نیروی انتظامی و رئیس جهاد کشاورزی شهرستان منوجان و جمعی از مسئولین و اعضاء جلسه در محل فرمانداری منوجان برگزار گردید.

سراجی در این جلسه به موضوع کمبود کالاهای اساسی در شهرستان اشاره کرد و گفت : اگر روند بازرسی و نظارت به صورت مستمر و مطلوب انجام شود به یکباره با چالش مواجه نخواهیم شد.

وی خاطرنشان کرد : برای جلوگیری از بحث گرانفروشی، قاچاق، احتکار و کمبود کالاها در بازار، بایستی نکاتی مانند؛ بازدیدهای مشترک، اعمال قانون جریمه های متناسب با متخلف صورت گیرد؛ و جهاد کشاورزی به عنوان متولی تامین به موقع اقلام تنظیم بازار، این کالاها را دست مصرف کننده واقعی در شهر و روستاها برساند.

فرماندار گفت : گشت های مشترک تحت عنوان کمیسیون نظارت موظفند به صورت منظم و هفتگی در سطح بازار تشکیل گردند و ضمن بازدید از سطح بازار، نتیجه را کتباً به فرمانداری اعلام نمایند.

وی افزود :نانوایی های متخلف در ایام نوروز که اقدام به تعطیلی غیرمجاز و بدون هماهنگی نموده اند اعمال جریمه (شامل کاهش آرد و جریمه نقدی) خواهند شد.

سراجی عنوان کرد : برای توزیع عادلانه اقلام تنظیم بازار به دست مصرف کننده واقعی، مدیریت جهاد کشاورزی باید لیست روستاهای محل توزیع رادر اختیار فرمانداری قرار دهد؛ و دهیار و شوراها نظارت کنند تا این اقلام توسط عاملین توزیع بصورت عادلانه بین مردم توزیع گردد.

🔹روابط عمومی فرمانداری شهرستان منوجان

Likes(0)Dislikes(0)