کد خبر : 398

۲۰ میلیارد ریال اعتبار با پیگیری های نماینده مردم شریف پنج گنج در مجلس شورای برای تکمیل طرح آبرسانی به شهرهای منوجان و نودژ تخصیص داده شد.

نودژ نیوز:مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان منوجان گفت: با پیگیری های دکتر شکرالهی و با اختصاص ۲۰ میلیارد ریال طرح تأمین آب شهر نودژ به زودی به بهره‌برداری خواهید رسید.

مصطفی شیخ سامانی ” با اعلام این خبر اظهار داشت: پروژه تأمین آب شهر های منوجان و نودژ از طرح های بزرگ و مهم آبرسانی در استان کرمان محسوب می شود که عملیات اجرایی آن در ۱۳۹۷ آغاز و بهره برداری از آن به دلیل کمبود اعتبار به تأخیر افتاد است.

وی اضافه کرد: با پیگیری های نماینده مردم شریف پنج گنج در مجلس شورای اسلامی خوشبختانه مبلغ ۲۰میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه های آبرسانی شهرهای منوجان و نودژ اختصاص یافت.

مدیر امور آبفا منوجان یادآور شد: در حال حاضر این طرح ها بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای تکمیل پروژه ها نیازمند اعتبار بود و با پیگیری‌های نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی اعتبار لازم از منابع تنش آبی تأمین شد.

وی در پایان گفت: با تامین اعتبارات مورد نیاز و تزریق بموقع آن امیدواریم در آینده ای نزدیک این پروژه مهم تکمیل شده و شهروندان عزیز از آب شرب با کیفیت و پایدار برخوردار شوند.

تریبون جنوب

Likes(0)Dislikes(0)