کد خبر : 394

به دعوت بخشدار محترم بخش آسمینون جلسه شورای ورزشی با اهالی ورزش بخش راس ساعت ۹صبح طبق قرار قبلی برگزار شد.

به گزارش نودژ نیوز :به نقل از خبرنگار تریبون جنوب پس از پیگیری های فرماندار محترم شهرستان امروز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۳به دعوت بخشدار محترم بخش آسمینون جلسه شورای ورزشی با اهالی ورزش بخش راس ساعت ۹صبح طبق قرار قبلی برگزار و تا ساعت ۱۲به طول انجامید که در این جلسه آقای محمد محبی (مداح )به عنوان ریئس هیئت فوتبال بخش منصوب شد و مقرر گردید در فرصتی مناسب اقای محبی کمیته ها را معرفی نماید.
همچنین آقای محبی متقبل شدند روند قانونی را برای برگزاری لیگ بخش در دستور کار قرار دهند .
آقای بخشدار محترم از چمن زمین محله گداری سخن به میان آوردند که پس از زیر سازی زمین توسط شهرداری این امر محقق خواهد گشت وی همچنین از چمن زمین لاریان با مدیر ورزش وجوانان رابزنی داشته که اقای ستوان این قول را در یک ماه اخیر عملی خواهد شد دادند .
بخشدار محترم به دهیاری ها این دستور را دادند طبق فرمایشات فرماندار محترم اعمال شود و سهم ۳درصدی بوجه دهیاری ها به ورزش واگزار گردد .
به گزارش تریبون جنوب به نقل از ستوان مدیر ورزش وجوانان شهرستان بیان داشتند که بیمه ورزشی ملاک ورود به زمین ورزش بوده و تمام هزینه حادثه های احتمالی ورزش ۱۰روز پس از تحویل مدارک پزشکی به شخص خسارت دیده پرداخت خواهد شد وی همچنین از هزینه ۳۳۰میلیون تومان اعتبار برای باز سازی چمن تربیت بدنی جنب سالن نودژ پرده بر داشت و در پایان اعلام نمودند برای پویا شدن ورزش بخش هر گونه همکاری لازم را با تمام ارباب رجوع ها خواهند داشت وجز دعای خیر هیچ گونه چشم داشتی از دیگران ندارند .

در پایان مقرر گردید روشنایی زمین چمن پاتک در دستور کار قرار گیرد ضمن اینکه سالنی برای خانوم ها در سطح شهر اختصاص داده شود.
خبرنگار تریبون جنوب بر خود واجب میداند از زحمات یکایک بزرگان قدر دانی داشته باشد بلاخص از آقای رضا محبی که چندین سال تلاش بدون وقفه را در عرصه فوتبال وفوتسال بخش داشته اند .

 

Likes(0)Dislikes(0)