کد خبر : 449

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان کهنوج با حجت الاسلام نجنو دیدار و با آرمان های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرد.

نودژنیوز:دکتر خیرخواه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در این دیدار ضمن قبولی طاعات و عبادات و آرزوی توفیق برای خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اهم اقدامات و عملکرد دانشگاه علوم پزشکی جیرفت را از زمان تصدی در این سمت تشریح کرد.

حجت‌ الاسلام نجنو امام جمعه شهرستان کهنوج در این دیدار با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ابراز امیداوری کرد؛ در این دیدار ضمن ابراز رضایت از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به ویژه در دوران کرونا ویروس، تداوم فعالیت های مثبت و سازنده را از سوی کارکنان خواستار شد و برای خادمین ملت آرزوی توفیق و سربلندی کرد.
حجت الاسلام نجنو با اشاره به لزوم سرعت بخشی در ساخت بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی شهرستان و نیاز به MRI تاکید کرد: تکمیل، تجهیز و بهره برداری از پروژه های در دست احداث مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان، نقش بسزایی در ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مردم عزیز این منطقه دارد.

دکتر خیرخواه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در این دیدار حمایت های امام جمعه شهرستان تقدیر و تشکر کرد و بر ضرورت همراهی و همدلی مدیران با مسئولان شهرستان تاکید کرد.
لازم به ذکر است در این دیدار دکتر بیانی مقدم رئیس بیمارستان ۱۲ فروردین، مهندس رزاقپور سرپرست مرکز بهداشت کهنوج، مهندس محمودی شهردار کهنوج، و تعدادی از مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت حضور داشتند.

📅 چهارشنبه| ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۱
❇️ روابط عمومی بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج

Likes(0)Dislikes(0)