کد خبر : 421

صبح امروز، مورخ ٢١ فروردین ماه،میرشکاری مدیر بانک رسالت شهرستان کهنوج و زارعی نماینده بانک رسالت کهنوج در شهرستان منوجان با حضور در محل فرمانداری با فرماندار شهرستان منوجان دیدار و گفتگو کردند.

نودژنیوز:بهنقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان منوجان، صبح امروز، مورخ ٢١ فروردین ماه،میرشکاری مدیر بانک رسالت شهرستان کهنوج و زارعی نماینده بانک رسالت کهنوج در شهرستان منوجان با حضور در محل فرمانداری با فرماندار شهرستان منوجان دیدار و گفتگو کردند.

جمشید سراجی سرپرست فرمانداری شهرستان منوجان در این دیدار گفت : یکی از جلوه های خوب عملکردی بانک قرض الحسنه رسالت، اعطای تسهیلات قرض الحسنه به اقشار کم درامد و آسیب دیدگان می باشد که به این جهت از مجموعه مدیریت بانک قرض الحسنه رسالت در استان و نمایندگی آن در کهنوج قدردانی میکنم.

فرماندار شهرستان منوجان ضمن تأکید بر اعطای تسهیلات کارآفرینی به مردم منوجان گفت: بانک قرض الحسنه رسالت می تواند فرصت اقتصادی مناسبی را برای استفاده مردم منطقه با اعطای تسهیلات کارآفرینی به وجود آورد .

سراجی ادامه داد: فعالیت بانک ها زمینه ساز توسعه است و بانک ها با فعالیت ارزنده ی خود و با اعطای تسهیلات ویژه کارآفرینی می توانند موجب رشد و رونق اقتصادی شوند.

مدیر بانک رسالت کهنوج در دیدار با فرماندار شهرستان منوجان ابتدا گزارشی از تسهیلات کارآفرینی اجتماعی که با معرفی شرکت گهرزمین منوجان انجام پذیرفته بود،را ارائه نمود.

وی اطلاعاتی پیرامون خدمات شبکه توسعه اجتماعی رسالت و خدمات الکترونیک این شبکه از جمله افتتاح حساب تا دریافت تسهیلات به صورت اینترنتی که همه این خدمات در قالب کانون های همیاری اجتماعی انجام شده بود، را ارائه کرد .

مدیربانک قرض الحسنه رسالت کهنوج در پایان گفت : در سال ١۴٠٠ تعداد ١٩٢ فقره تسهیلات، جمعا به مبلغ ٩ میلیارد تومان، به متقاضیان معرفی شده اعطا گردیده است.

📆 ٢١ فروردین ١۴٠١

 

 

Likes(0)Dislikes(0)