کد خبر : 569

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرنودژ به مناسبت انتصاب اصغر کرمی به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان منوجان پیام تبریکی صادر کردند.

نودژنیوز:با درود و صلوات بر حضرت محمد)ص( و آل محمد، انتصاب شایسته حضرتعالی به سمت سرپرست آموزش و پرورش شهرستان منوجان را صمیمانه تبریک عرض نموده، یقیناً تخصص و تجارب جنابعالی، نویدبخش نشاط و تحرک بیش از پیش خواهد بود و سپردن عنان کرسی مدیریت آموزش و پرورش را به دس تهای شما نوید بخش اف قهای روشن توسعه نوین خواهد بود. برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به فرزندان این دیار را از درگاه پروردگار سبحان مسألت مینماییم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرنودژ

 

طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، اصغر کرمی به عنوان “سرپرست آموزش و پرورش شهرستان منوجان” منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، متن ابلاغ به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای اصغر کرمی

با سلام و احترام

نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی در آموزش و پرورش، به موجب این ابلاغ  به عنوان « سرپرست آموزش و پرورش شهرستان منوجان » منصوب می شوید.

امید است با توکل و استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همسویی با برنامه های رئیس جمهور محترم، با جلب مشارکت، همکاری و همفکری فرهنگیان فرهیخته، اعضای شورای آموزش و پرورش، کارشناسان و مدیران آموزش و پرورش در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش با رعایت اصول«عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاک دستی و فساد ستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی، در انجام مسئولیت محوله موفق و مؤید باشید.

توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام وظایف و مأموریت های محوله، خدمت بی منّت به مردم شریف، رعایت قانون و مقررات و تحقق عدالت آموزشی از خداوند متعال مسألت دارم.

ضمنا” به استناد تبصره یک ماده ۵۳ قانون محاسبات عمومی کشور، اختیارات و مسئولیت تشخیص، انجام تعهد، تسجیل و صدور حواله و سایر اختیارات قابل تفویض خود در قانون مذکور در حد اعتبارات تخصیص یافته به آن شهرستان با رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط به جنابعالی تفویض می شود.

رضا رضایی

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

 

Likes(0)Dislikes(0)