کد خبر : 778

با انجام عملیات حفر و لوله گذاری یک حلقه چاه آب شرب در روستای بجگان ۱۲۰۰ خانوار و جمعیتی بالغ بر ۶۰۰۰نفر از آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد.

نودژنیوز:صبح امروز همزمان با هفته دولت آیین کلنگ زنی پروژه تامین آب شرب مجتمع بجگان با حضور منصور شکرالهی نماینده مردم شریف پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی، سراجی فرماندار منوجان،زارعی رئیس اداره آب و فاضلاب منوجان، طاهری بخشدار آسمینون و تعدادی از بزرگان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

مهندس زارعی مدیر امور آب و فاضلاب منوجان در حاشیه این مراسم گفت: با توجه به کم آبی و افت آبدهی چاه آب شرب مجتمع بجگان، و با پیگیری های شکرالهی نماینده محترم و سراجی فرماندار ساعی و با مساعدت مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب استان کرمان به منظور تامین آب شرب سالم و بهداشتی و افزایش حجم آب تولیدی عملیات حفر و لوله گذاری یک حلقه چاه آب شرب با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و به عمق ۱۶۰ متر در دستور کار قرار گرفت تا بتواند بخشی از تنش آبی در بعضی از مناطق تحت پوشش را کنترل نماید .

زارعی یادآور شد : با انجام عملیات حفر و لوله گذاری یک حلقه چاه آب شرب در روستای بجگان ۱۲۰۰ خانوار و جمعیتی بالغ بر ۶۰۰۰نفر از آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد.

 

Likes(0)Dislikes(0)